Group classes are priced at approximately $200 for a 10-lesson course. Private classes are priced per lesson and the cost depends on factors such as the teacher, subject, and lesson duration. Olympiad lessons are typically about 50% more expensive than regular school math lessons. Additionally, there is a surcharge of 30-50% for each additional student in the virtual lesson room.
🤝 Need Additional Support?
Our comprehensive help documentation and support team are here to assist you.
💡 Quick Help
Can't find what you're looking for? Try these options:
- Browse other articles in For students
- Search all articles using our search function
- Contact our support team via our contact form